Код: 6239278 Випрямляч волосся Vitek VT-2317

  • Артикул: VT-2317
  • Потужність: 32 Вт
  • Температура нагріву: до 220° C
  • Кількість температурних режимів: 1
  • Покриття нагр. елемента: Керамічне

Гарантія: 12 мес

Надійний і практичний
Випрямляч для волосся Vitek VT-2317 Black надійний і практичний. З ним ви легко випрямите волосся або ж зробите локони. Завдяки технології PTC Heating температура пристрою швидко стабілізується, тому ваше волосся буде здоровим і красивим, випрямляч не буде його перегрівати і пересушувати. А технологія Straight&Curl дозволить вам добитися ідеально гладкого волосся або ж розкішних локонів. Максимальна температура нагріву цього випрямляча для волосся 220 С.

Зручний пристрій
Випрямляч для волосся Vitek VT-2317 Black зручний і високоякісний пристрій. З ним ви зможете випрямити навіть найбільш неслухняні пасма волосся. Подовжені пластини (110 мм) дозволять краще випрямити волосся і зробити шикарну укладку. Ширина пластин 25 мм. Плаваюча головка, блокування ручки, захист від перегріву робить цей прилад ще кращим і практичнішим.

Якісний прилад
Випрямляч для волосся Vitek VT-2317 Black стильна і високотехнологічна модель. Ця модель оснащена якісним керамічним турмаліновим покриттям пластин. Такий випрямляч буде дуже корисним подарунком, він сподобається дівчатам і жінкам будь-якого віку і стилю життя. З ним ваше волосся буде рівними і блискучими. 

Тип

Вирівнювач волосся

Потужність, Вт

32

Кількість температурних режимів

1

Температура нагріву, °C

220

Швидкість нагріву, с

60

Покриття нагрівального елементу

Керамічне

Функції

Захист від перегріву

Особливості

Блокування ручки

обертання шнура

плаваючі пластини

Технологія PTC Heating

Технологія Straight&Curl

Розмір пластин, мм

110 х 25

Довжина кабелю, м

1.8

Розміри, см

3.2 х 30.5 х 2.5

Вага, кг

0.26

Колір

Чорний