Код: 6349451 Витяжка Eleyus Kent 700 60 IS

  • Артикул: 4823059838839
  • Тип витяжки: Купольна
  • Тип монтажу: Настінний
  • Продуктивність: 700 куб.м/год
  • Розмір (ШхВхГ): 60 х 65-110 х 47 см

Гарантія: 5 років

Досконалості немає меж, і якою ідеальною не здавалася б та чи інша річ, завжди можна зробити її ще більш неповторною. Ось і творча команда ТМ ELEYUS не втомлюється перевершувати самих себе, і один за одним створювати шедеври вбудованої техніки для Вашої кухні. Саме таким витвором ми по праву вважаємо кухонну витяжку KENT 700 60 IS, яка своїми класичними формами і високотехнологічним наповненням зачарує Вас раз і назавжди.

Чіткі класичні лінії купольної кухонної витяжки KENT 700 60 IS ніколи не втратять своєї актуальності і не загубляться на тлі сучасних віянь, адже як ніщо інше гармонійно співіснують з найрізноманітнішими стилями оформлення інтер'єру. Уособлення класики, кухонна витяжка KENT 700 60 IS, не змусить Вас обирати або відмовитися від того, що Вам подобається, адже стане ключовим моментом у кухні з будь-якою стилістикою.

Інженери-конструктори ТМ ELEYUS вклали в класичне обрамлення витяжки KENT 700 60 IS передові технологічні можливості, однією з яких є її продуктивність 700 м³/год, завдяки чому витяжка за лічені миті і без зайвих зусиль усуне з кухні запахи, пару і дим. Завдяки режиму рециркуляції Ви зможете встановити витяжку навіть у приміщеннях з ускладненим під'єднанням до вентиляційної шахти. Щоб забезпечити режим рециркуляції слід обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-E14 і залишити вільним вихід повітря з турбіни в простір приміщення. Приємне світло двох галогенних ламп м'яко освітить кухню, не створюючи додаткового навантаження на очі, а зручне і надійне механічне кнопкове керування витяжки допоможе легко керувати нею. Кухонна витяжка KENT 700 60 IS виготовлена ​​з нержавіючої сталі високої якості, яка має стійкість до зовнішніх впливів і має естетичний вигляд.

Важливим досягненням на сучасному ринку вбудованої техніки є те, що ТМ ELEYUS на відміну від конкурентів надає 5-річну гарантію на всю продукцію, яка підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.

Класика не підвладна часу, тому будьте впевнені - кухонна витяжка KENT 700 60 IS стане гідною прикрасою Вашого будинку на довгі роки! 

Тип витяжки

Купольна

Тип монтажу

Настінний

Тип керування

Механічне

Перемикачі

Кнопкові

Дисплей

Немає

Клас енергоспоживання

E

Основні характеристики
Режим роботи

Рециркуляція

Відведення повітря

Продуктивність, куб.м/год

700

Кількість двигунів

1

Потужність двигунів, Вт

150

Кількість швидкостей

3

Тип фільтра

Грубої очистки (жировий) - металевий

Тип освітлення

Галогенне

Кількість ламп

2

Загальна потужність освітлення, Вт

35

Рівень шуму, дБ

59,9

Інші особливості

Площа кухні: 18 м²

Фізичні характеристики
Діаметр повітропроводу, см

12

Розміри (Ш х В х Г), см

60 х 65-110 х 47

Розміри упаковки (Ш х В х Г), см

63.5 x 37.5 x 52.5

Вага, кг

4.9

Вага в упаковці, кг

9.5

Основний колір

Нержавіюча сталь