Код: 6602901 Витяжка Eleyus Lotus 1000 50 WH

  • Артикул: 4820212115608
  • Тип витяжки: Телескопічна
  • Тип монтажу: У кухонну шафу
  • Продуктивність 1000 куб.м/год
  • Розмір (ШхВхГ): 49.6 x 17.8 x 27.6-45 см

Гарантія: 5 років

Представлена ​​модель витяжки від виробника Eleyus дозволяє ефективно видаляти забруднене повітря в приміщенні. Це можливо завдяки сучасним технологіям, які використовує бренд під час виготовлення пристроїв даного сегмента. Витяжка Eleyus LOTUS 1000 50 - це саме той агрегат, в якому відмінно поєднується доступна ціна, якісна збірка всіх механізмів і корпусу, а також довговічність роботи, перевірена безліччю користувачів. Продуктивність пристрою становить 1000 м3/год, чого достатньо для повного очищення повітря в приміщенні, площа якого становить до 25 м2.

Стильний дизайн
Eleyus LOTUS 1000 50 може похвалитися не лише технологічністю, а й сучасним зовнішнім виглядом, завдяки якому витяжка гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Простота ліній корпусу, універсальний колір конструкції, а також компактні габарити, дозволяють знайти для такого агрегату місце в кожному будинку. На панелі управління знаходиться механічні клавіші для взаємодії з пристроєм і його налаштуваннями. Додатково присутні дві галогенні лампочки для підсвічування.

Кращі характеристики
Для того, щоб робота агрегату була ефективною, його споживана потужність становить 270 Вт, а дві швидкості допомагають налаштувати функціонування двигуна залежно від ступеня забруднення повітря. Також присутній зворотний клапан, який також збільшує результативність роботи витяжки та допомагає швидко впоратися з очищенням. У процесі очищення бере участь алюмінієвий жировловлюючий фільтр, який впливає на склад очищеного повітря. З цим фільтром, апарат працює в режимі відводу повітря, а для рециркуляції використовується вугільний фільтр.

Тип витяжки

Телескопічна

Тип монтажу

У кухонну шафу

Тип керування

Механічне

Перемикачі

Кнопкові

Дисплей

Немає

Клас енергоспоживання

А

Основні характеристики
Режим роботи

Рециркуляція

Відведення повітря

Продуктивність, куб.м/год

1000

Кількість двигунів

2

Потужність двигунів, Вт

270

Кількість швидкостей

2

Тип фільтра

Грубої очистки (жировий) - металевий

Тип освітлення

Галогенне

Кількість ламп

2

Загальна потужність освітлення, Вт

35

Рівень шуму, дБ

58

Фізичні характеристики
Розміри (Ш х В х Г), см

49.6 x 17.8 x 27.6 - 45

Основний колір

Білий