Код: 6253803 Витяжка Eleyus Storm 700 50 IS

  • Артикул: 4823059829332
  • Тип витяжки: Телескопічна
  • Тип монтажу: В кухонну шафу
  • Продуктивність: 700 куб.м/год
  • Розмір (ШхВхГ): 50 х 17.8 х 27.6-45 см

Гарантія: 5 років

Висока якість і функціональність, бездоганний стиль і простота у використанні - усе це характеризує продукцію ТМ ELEYUS. Одним із досягнень команди інженерів-розробників торгової марки є телескопічна кухонна витяжка Storm 700 50 IS, яка не тільки ідеально доповнить кухню в будь-якому стилі, але і стане Вашою незамінною помічницею.

Телескопічна кухонна витяжка Storm 700 50 IS володіє широким рядом переваг, які не залишать байдужим навіть найвибагливішого покупця. Перш за все слід зазначити, що висота вбудованої частини становить лише 138 мм, що дозволить легко вмонтувати витяжку в стандартну шафку для вбудованої техніки. Однак, конструктори ТМ ELEYUS зробили практично неможливе - помістили в цей надкомпактний корпус високопотужну турбіну продуктивністю 700 м³/год, що не має аналогів на сучасному ринку кухонних витяжок. Сучасний і надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю і дизайну, а висувна телескопічна панель із нержавіючої сталі високої якості забезпечить додаткове втягування. У своїй продукції ми застосовуємо високотехнологічні телескопічні напрямні нового покоління, відмінними рисами яких є нульове потрапляння на них жиру і легкий хід панелі. Storm 700 50 IS пофарбована високоякісною порошковою фарбою, що не тільки надає їй привабливого зовнішнього вигляду, але і захищає метал від корозії і робить його надзвичайно довговічним.

Зручне і надійне механічне керування зробить користування витяжкою суцільним задоволенням. Витяжка Storm 700 50 IS обладнана двома галогенними лампами, вмикати і вимикати які можна не тільки за допомогою головного вимикача, але і висуненням панелі. Також варто відзначити, що витяжка Storm 700 50 IS м'яко, але ефективно освітить Вашу кухню без потреби вмикання самого пристрою.

Кухонна витяжка Storm 700 50 IS може працювати у двох режимах - у режимі відведення повітря і рециркуляції. Саме режим рециркуляції назавжди вирішить проблему очищення повітря в приміщеннях з ускладненим під'єднанням до вентиляційної шахти. Щоб забезпечити режим рециркуляції слід обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW - E14 і зробити вільним вихід повітря з турбіни в простір приміщення. Команда ТМ ELEYUS подбала, щоб компактний корпус телескопічної витяжки Storm 700 50 IS вмістив у себе всі можливі переваги, а 5-ти річна гарантія з високим рівнем сервісного обслуговування позбавила Вас непотрібного клопоту на довгі роки. 

Тип витяжки

Телескопічна

Тип монтажу

У кухонну шафу

Тип керування

Механічне

Перемикачі

Кнопкові

Дисплей

Немає

Клас енергоспоживання

E

Основні характеристики
Режим роботи

Рециркуляція

Відведення повітря

Продуктивність, куб.м/год

700

Кількість двигунів

1

Потужність двигунів, Вт

220

Кількість швидкостей

3

Тип фільтра

Грубої очистки (жировий) - металевий

Тип освітлення

Галогенне

Кількість ламп

2

Загальна потужність освітлення, Вт

35

Рівень шуму, дБ

49,5

Інші особливості

Площа кухні: 18 м²

Фізичні характеристики
Діаметр повітропроводу, см

15

Розміри (Ш х В х Г), см

50 х 17.8 х 27.6-45

Розміри упаковки (Ш х В х Г), см

55 х 24 х 38

Вага, кг

5.1

Вага в упаковці, кг

7.65

Основний колір

Нержавіюча сталь