Код: 6303937 Витяжка кухонна Pyramida KH 50 (1000) WH

  • Артикул: 4260349573825
  • Тип витяжки: Купольна
  • Тип монтажу: Настінний
  • Продуктивність 1000 куб.м/год
  • Розмір (ШхВхГ): 50 х 94 х 50 см

Гарантія: 3 года

Оптимальна продуктивність
Ця потужна та функціональна модель стане ідеальним вибором для кухонь-студій і просто великих кухонних приміщень площею до 25 м2. Її продуктивність досягає показника 1000 м3/год: це майже у 2 рази більше, ніж у більшості стандартних моделей.

Враховуйте, що для найбільшої ефективності роботи витяжки її слід вмикати відразу, щойно ви починаєте готувати. Спочатку встановіть мінімальну швидкість роботи. Коли ж випаровування стануть помітні, збільшіть потужність.

Комфортний рівень шуму: 58 дБ
Працюючи в режимі максимальної продуктивності, рівень шуму витяжки становить не більше 58 дБ: до речі, такий рівень гучності вважається нормою для сучасних офісних приміщень. Тому, поки повітря на кухні очищається, ви можете спокійно спілкуватися з рідними або відпочивати в сусідній кімнаті, не відчуваючи будь-якого дискомфорту.

Керуйте швидко та легко
Проста й інтуїтивно зрозуміла панель управління забезпечить комфорт експлуатації витяжки. Ергономічні механічні клавіші допоможуть вам швидко перемикатися між швидкостями та режимами роботи, а також вмикати підсвічування.

Кілька швидкостей для ефективного очищення
Регулюйте потужність роботи витяжки, перемикаючись між 3 швидкісними режимами. Коли ви лише починаєте готувати, використовуйте мінімальну швидкість, а в міру появи пари та запахів перемикайтеся на середню. Максимальна швидкість стане в нагоді при поєднанні декількох кухонних процесів, а також допоможе швидко провітрити кухню після закінчення приготування.

Два робочі режими
Витяжка може працювати в режимі відводу повітря або в режимі рециркуляції. У першому разі повітря, проходячи через п'ятишаровий жировий фільтр, очищається і повністю видаляється в повітропровід. При активації рециркуляционного режиму повітря проходить через вугільний фільтр і вже очищеним повертається на кухню.

Зворотний клапан у комплекті
Завдяки двом пелюсткам клапана витяжка буде пропускати повітря лише в одному напрямку: клапан перешкоджає проникненню повітряних потоків і неприємних запахів з вентиляційної шахти назад у приміщення.

5-шаровий захист мотора
Розташований у витяжці жировий фільтр складається з 5 найлегших алюмінієвих сіточок, що перешкоджають попаданню всередину дрібних частинок їжі та жиру. Дана система фільтрації захищає мотор витяжки від сторонніх забруднень, завдяки чому він служить довше. Для легкого очищення фільтра просто промийте його під струменем води із жиророзщеплювальним миючим засобом або в посудомийній машині.

Сертифікація в системі ISO 9001:2015
Якість і безпека витяжок Pyramida підтверджена Міжнародним сертифікатом ISO 9001 діє до: 2015. Це означає, що виробництво техніки на всіх етапах гарантовано відповідає високим вимогам визнаної у всьому світі системи стандартів ISO.

Made in Ukraine
Витяжку NR-MV (1000) M BL ми виробляємо на нашому власному заводі в Україні. Переконайтеся в її функціональності, ергономічності та зручності. Ми, як виробники української побутової техніки, створюємо витяжки для нас з вами, з урахуванням потреб і побажань наших користувачів.

Угольный фильтр PFC 0202
Внимание! Для работы в режиме рециркуляции на вытяжку необходимо установить угольный фильтр. Угольный фильтр к данной модели можно приобрести в торговых точках и авторизованных сервисных центрах.

Улавливающие запахи угольные фильтры устанавливаются в вытяжку только при рециркуляционном режиме работы. Их нельзя мыть и следует менять каждые 3 месяца работы.

Время замены фильтров рассчитано при среднем использовании вытяжки около 3 часов в день.

Угольный фильтр подходит для вытяжек серии: BT 60 M, R, KH, N, KM, TL 1000, TL 1100. На 1 вытяжку устанавливается 2 угольных фильтра.

Надійний вибір
Ми докладаємо величезних зусиль, щоб ви отримували задоволення від використання нашої продукції, і допоможемо з рішенням будь-яких непередбачених ситуацій, що стосуються техніки Pyramida.

Уся техніка ретельно перевіряється, тестується і строго контролюється службою контролю якості компанії Pyramida Technik. Саме тому на всю вбудовану техніку Pyramida ви отримуєте три роки повної гарантії офіційного виробника - безкоштовно!

Тип витяжки

Купольна

Тип монтажу

Настінний

Тип керування

Механічне

Перемикачі

Кнопкові

Дисплей

Немає

Основні характеристики
Режим роботи

Рециркуляція

Відведення повітря

Продуктивність, куб.м/год

1000

Кількість двигунів

1

Потужність двигунів, Вт

200

Кількість швидкостей

3

Тип фільтра

Грубої очистки (жировий) - металевий

Тип освітлення

Лампа розжарювання

Кількість ламп

2

Загальна потужність освітлення, Вт

40

Рівень шуму, дБ

58

Фізичні характеристики
Діаметр повітропроводу, см

15

Розміри (Ш х В х Г), см

50 х 94 х 50

Розміри упаковки (Ш х В х Г), см

55.8 х 58.1 х 32.6

Вага, кг

9.9

Вага в упаковці, кг

11.8

Основний колір

Білий