Код: 6303997 Витяжка Pyramida TL 60 WH

  • Артикул: 4260349574815
  • Тип витяжки: Телескопічна
  • Тип монтажу: В кухонну шафу
  • Продуктивність: 700 куб.м/год
  • Розмір (ШхВхГ): 60 х 19 х 29.6-45.5 см

Гарантія: 3 года

Телескопічна витяжка Pyramida TL 60 повністю вбудовується у підвісну шафу над варильною поверхнею (або плитою), видимою залишається лише фронтальна планка висувної каретки. Саме тому витяжка підходить до будь-якого інтер'єру. Ще одна корисна деталь: в шафці, в яку вбудовується витяжка, залишається місце для зберігання речей.

Висувна панель з другим жировим фільтром збільшує площу забору повітря і полегшує керування витяжкою. Кнопки ввімкнення двох швидкісних режимів і освітлення розташовані по обидва боки від висувної панелі.

Продуктивність роботи телескопічної витяжки Pyramida TL 60 - 700 м³/год. Рівень шуму звичайний, проте шум майже не чути, оскільки витяжка закрита в шафці.

У даних моделей телескопічних витяжок є важлива відмінність - відсутність захисного екрана під жировим фільтром. Завдяки цій зміні конструкції, другий жировий фільтр висувається легко, без зусиль.

Чисте і свіже повітря на вашій кухні - чудовий результат роботи витяжки TL. Висувний екран з додатковим жировим фільтром збільшує площу забору повітря, прискорюючи видалення непотрібних ароматів.

Непомітна. Продуктивна.
Коли витяжка TL встановлена, видимою залишається тільки зовнішня планка. Один рух, щоб витягнути висувний екран. Одне натискання кнопки, щоб активувати очищення - і вже через кілька хвилин повітря на кухні очиститься від сторонніх ароматів і випарів жиру. Висока продуктивність витяжки відмінно поєднується з її невеликими розмірами - після монтажу в підвісній шафі залишається ще достатньо місця для корисних дрібниць. Скажімо, повного набору спецій для особливо смачного частування. 

Подвійна фільтрація
Витяжка працює в режимі відводу, видаляючи сторонні аромати через вентиляційний канал. Очистити повітря ще краще допомагають жирові фільтри. П'ятишарова алюмінієва решітка надійно утримує частинки жиру. Другий фільтр, вмонтований у висувний екран, подвоює ефективність очищення - тому навіть коли ви готуєте багато, повітря на кухні радує свіжістю.

Зручне керування
Кнопки ввімкнення і вибору режиму знаходяться по обидва боки від висувної панелі. Тому користуватися витяжкою дуже зручно, адже панель керування завжди під рукою.

Три роки повної гарантії.
Тривалий термін гарантії - це впевненість у майбутньому, без якої не обійтися. Три роки повної гарантії на витяжку - це розумно, практично і дуже надійно.

 

 

Тип витяжки

Телескопічна

Тип монтажу

У кухонну шафу

Тип керування

Механічне

Перемикачі

Кнопкові

Дисплей

Немає

Основні характеристики
Режим роботи

Відведення повітря

Продуктивність, куб.м/год

700

Кількість двигунів

1

Потужність двигунів, Вт

120

Кількість швидкостей

2

Тип фільтра

Грубої очистки (жировий) - металевий

Тип освітлення

Лампа розжарювання

Кількість ламп

2

Загальна потужність освітлення, Вт

40

Рівень шуму, дБ

58

Інші особливості

Рекомендована площа приміщення: до 20.5 кв. м

Фізичні характеристики
Діаметр повітропроводу, см

12

Розміри (Ш х В х Г), см

60 х 19 х 29.6-45.5

Розміри упаковки (Ш х В х Г), см

69 x 33.5 х 36.5

Вага, кг

8.2

Вага в упаковці, кг

9.2

Основний колір

Білий