Код: 6741368 Зубна електрощітка Philips HX6839/28 Protective Clean 2 White+Case

  • Артикул: HX6839/28
  • Технологія чищення: Ультразвукова
  • Кількість рухів на хвилину: 62000
  • Кількість режимів: 2
  • Кількість насадок: 1

Гарантія: 2 года

Біліші зуби всього через один тиждень
Скористайтеся чистячою насадкою W2 Optimal White, щоб видалити поверхневі потемніння емалі та зробити білу усмішку. Клінічно доведено, що завдяки області в центрі, що складається з густих щетинок, насадка може зробити зуби світлішими всього за один тиждень.

Режими Clean (Чистка) та White (Освітлення)
Режим Clean (Чистка) на цій електричній зубній щітці забезпечує ефективне видалення нальоту або полірує зуби. Режим White (Освітлення) видаляє потемніння з поверхні емалі.

Делікатний і дбайливий догляд за чутливими ділянками, скобами та пломбами
Оцініть безпечне чищення з нашою звуковою технологією, що запобігає появі карієсу, що покращує стан ясен і відмінно підходить тим, у кого встановлені ортодонтичні скоби, пломби, коронки та вініри.

Повідомляє про надмірний тиск
Самі ви, можливо, не помічаєте, що занадто сильно натискаєте на зуби, проте це чудово відчуває ваша електрична зубна щітка з датчиком тиску. При дотику до ясен щітка видає звукові сигнали, нагадуючи зменшити тиск.

Синхронізація зубної щітки та чистячих насадок
Philips Sonicare 4500 має технологію на базі мікропроцесора, яка розпізнає і синхронізує чистячу насадку з ручкою зубної щітки. Перевагою технології є нагадування про заміну насадки.

Знає, коли потрібно замінити чистячу насадку
Чистячі насадки зношуються із часом, проте технологія BrushSync відстежує тривалість і інтенсивність використання насадки в цей період. Коли прийде час замінити насадку, індикатор загориться, а зубна щітка видасть короткий звуковий сигнал. Таким чином, ви завжди зможете максимально ефективно чистити зуби.

Стежить за тривалістю чищення
Потрібна електрична зубна щітка з таймером? Завдяки QuadPacer ви знатимете, що витратили оптимальний час на чищення кожної ділянки порожнини рота, а Smartimer повідомить про закінчення рекомендованих 2 хвилин.

Просунута звукова технологія Philips Sonicare
Просунута звукова технологія Philips Sonicare створює потік мікробульбашок, який видаляє наліт навіть між зубами, що дозволяє щітці ефективно видаляти наліт у ротовій порожнині.

Відмінний спосіб звикнути до нової зубної щітки
Нерідко потрібен час, щоб звикнути до чогось нового. Тому з нашою функцією Easy Start ви зможете поступово збільшувати потужність чищення зубів протягом перших 14 сеансів, звикаючи до нової щітки Philips Sonicare ProtectiveClean 4500.

Комфорт у поїздці
Якісний чохол для подорожей забезпечує гігієнічне зберігання зубної щітки, а компактний розмір зарядної бази дозволяє заряджати її навіть у дорозі. Щітка може бути використана протягом двох тижнів без підзарядки — проте чому б не продовжити подорож? 

Тип

Зубна щітка

Призначення

Для дорослих

Технологія чищення

Ультразвукова

Кількість рухів в хвилину

62000

Кількість режимів

2

Режими чищення

Clean (Чистка)

White (Освітлення)

Кількість насадок

1

Насадки

W2 Optimal White

Таймер

Є

Особливості

Функції Quadpacer і SmarTimer

Живлення

Від акумулятора

Час автономної роботи

До 2 тижнів

Колір

Білий