15 жовтень 2020

Вже в продажу: принтери і БФП ECOSYS від ТМ KYOCERA з функцією Wi-Fi

Асортимент Юг-Контракту поповнився новою технікою для друку: лазерними кольоровими принтерами KYOCERA ECOSYS P5021cdw і БФП KYOCERA ECOSYS M5521cdw з функцією Wi-Fi.

 

Повноколірний лазерний принтер KYOCERA ECOSYS P5021cdw з функцією Wi-Fi – одна з найбільш вдалих моделей в своєму класі. Принтер має високу продуктивність і широкий набір опцій. Він економно витрачає матеріали, простий в роботі і невибагливий в обслуговуванні. Завдяки використанню високоякісних деталей пристрій буде працювати максимально довго за мінімальних витрат на обслуговування.

Функція дуплексу дозволяє збільшити продуктивність і економно витрачати папір, а висока якість друку забезпечується роздільною здатністю 1200х1200 точок на дюйм.

Зручність і гнучкість в роботі доступні завдяки наявності модуля Wi-Fi, підтримці мобільного друку, а також опції прямого друку з флешки.

БФП KYOCERA ECOSYS M5521cdw виконує безліч цифрових функцій. За його допомогою можна сканувати, копіювати і друкувати документи, а також використовувати модель M5521cdw в якості факсового апарата. БФП оснащено вбудованим модулем дуплекса і модулем Wi-Fi, п’ятирядковим інформаційним дисплеєм і одностороннім автоматичним подавальником на 50 аркушів. Також в комплект входить стартовий тонер на 1200 сторінок формату А4.

Всі пристрої ТМ KYOCERA підтримують можливість друку з мобільних пристроїв, що працюють на платформах Android і Apple iOS.

Компактна, але водночас високоефективна, надійна і продуктивна техніка ТМ KYOCERA забезпечить стабільний друк і повноцінний документообіг в офісних або домашніх умовах.

     
 Назва товару KYOCERA ECOSYS P5021cdw KYOCERA ECOSYS M5521cdw
 Швидкість друку  21 стор. А4 ч/б друк
21 стор. А4 кольоровий друк
 21 стор. А4 ч/б друк
21 стор. А4 кольоровий друк
 Сканер  Ні  Так
 Місткість картриджа  1200 стор.  1200 стор.
 Дуплекс  Так  Так
 Wi-Fi  Так  Так
 Факс  Ні  Так
 Щільність паперу  60-220 g/m² 60-220 g/m²