27 листопад 2020

Старт продажу: 5-ти дверні холодильники Karakuri від Sharp

Серія нових містких холодильників Sharp Karakuri, які поєднують в собі елегантний дизайн з революційними технологіями та сучасними функціями, вже в наявності на складі Юг-Контракту.

 

Холодильники серії Karakuri від Sharp привертають увагу не лише стильним дизайном і великою місткістю. В них також можна знайти цілу низку найбільш сучасних функцій і високотехнологічних інновацій. Серед них сенсорний дозатор для води, адаптивна камера Flexi Room, яка не має аналогів, автоматичний генератор льоду у вигляді кристалів тощо.

Але головною перевагою моделей з серії Karakuri від Sharp є революційна технологія J-Tech Inverter. Компресори, створені з використанням цієї технології, мають 36 ступенів охолодження і можуть послідовно регулювати робочу потужність. Це призводить до значно менших витрат електроенергії в порівнянні зі звичайною 7-ступінчастою системою охолодження в звичайних інверторах. Температура в холодильнику змінюється плавно і без стрибків, двигун працює практично безшумно і дуже економічно. Компресор J-Tech Inverter враховує умови всередині та зовні холодильника, підбираючи необхідний режим, наприклад, якщо в холодильнику зберігається невелика кількість продуктів або двері холодильника часто відкриваються. Ступінь охолодження регулюється дуже точно, а витрата електроенергії зводиться до мінімуму, дозволяючи скоротити на 20% більше електрики, ніж в холодильниках зі звичайним інвертором.

За свіжість продуктів, що зберігаються в холодильнику, відповідає система ActiFresh Hybrid Coolling, побудована за принципом гібридного охолодження. У ній, як і в багатьох сучасних холодильниках, присутній вентилятор, який забезпечує циркуляцію охолодженого повітря. Але переміщення холодильником повітря і, відповідно, пересихання продуктів мінімізовані завдяки застосуванню на задній стінці спеціальної алюмінієвої пластини. Пластина ніби «вбирає» тепло з повітря в холодильній камері, з її стінок, а також з усіх продуктів, що в ній знаходяться. Потім спеціальна система виводить накопичене тепло назовні холодильника.

Такий підхід дозволяє ефективно охолоджувати холодильну камеру і продукти в ній без зайвої циркуляції повітря. В результаті продукти практично не обвітрюються і не зневоднюються, а температурні коливання зводяться до мінімуму. Таким чином, свіжість продуктів зберігається протягом максимально тривалого часу після їх надходження в холодильник.

Для максимального збереження свіжості продуктів в холодильниках Karakuri використовується фірмова технологія Ion Plasmacluster, розроблена інженерами компанії Sharp. Вона базується на іонізації повітря, максимально наближеній за своєю суттю до природної іонізації. Забираючи водень з поверхні бактерій, вірусів і цвілевих грибків, іони руйнують їх, а в результаті цієї хімічної реакції утворюється чиста вода у вигляді пари. На відміну від технологій конкурентів, заснованих на генерації лише негативно заряджених іонів і озонування, Ion Plasmacluster відтворює природний іонний баланс з рівною кількістю аніонів та катіонів. Навіть велика кількість таких іонів в повітрі нешкідлива для людей. У той же час досягається максимальний ефект очищення простору холодильника від мікроорганізмів. Згідно з великою кількістю досліджень, технологія Ion Plasmacluster дозволяє нейтралізувати більш ніж 99% бактерій і понад 97% цвілевих грибків.

Дана технологія не лише дбає про здоров'я людей, знищуючи шкідливі мікроорганізми в холодильнику, але також економить фінанси споживачів. Якщо порахувати, скільки в звичайних холодильниках псується дорогих продуктів за рік, можна заощадити значні суми грошей, які до цього буквально викидалися у відро для сміття.

Завдяки розкішному зовнішньому вигляду зі скляним або металевим покриттям і можливості вибору з декількох класичних кольорів холодильники Karakuri чудово впишуться в інтер'єр будь-якої сучасної кухні.

Ознайомитися з детальними характеристиками новинок із серії Karakuri від Sharp можна в каталозі Юг-Контракту за посиланнями:

Sharp SJ-SX830ABK

Sharp SJ-PX830ASL

Sharp SJ-PX830ABE

Sharp SJ-WX830ABK – модель з диспенсером для води

Sharp SJ-WX830AWH – модель з диспенсером для води