10 березень 2021

Поповнення в брендовому портфелі Юг-Контракту

В асортименті Юг-Контракту з'явився новий бренд флеш-пам'яті під назвою KIOXIA, раніше відомий на ринку як Toshiba Memory.

 

Kioxia – це японський виробник комп’ютерної пам’яті зі штаб-квартирою в Токіо. Компанію, що раніше була відома як Toshiba Memory Corporation, було перейменовано на Kioxia в жовтні 2019 року. На початку 1980-х років саме цій компанії ще під час входження до Toshiba приписували винахід флеш-пам'яті.

Назва KIOXIA – це поєднання японського слова kioku, що означає «пам‘ять», та грецького слова «axia», яке перекладається як «цінність». В японській мові слово kioku охоплює широке значення та має на увазі не лише пам‘ять в сенсі пристрою для збереження даних, але також означає досвід, емоції та ідеї. В цьому якраз полягає місія компанії – змінювати світ завдяки розвитку пам‘яті.

Завдяки великому досвіду роботи у виробництві пристроїв пам‘яті та інноваційним технологічним рішенням Kioxia пропонує широкий вибір сучасних видів флеш-пам‘яті. Серед них різноманітні карти пам‘яті, твердотільні накопичувачі (SSD) з SATA чи NVMe інтерфейсами, USB-накопичувачі тощо. Сфера застосування рішень від Kioxia також дуже широка: ігрові ПК, високопродуктивні ноутбуки, пристрої запису фото і відео, обмін інформацією за допомогою USB-носіїв тощо. Вся продукція виробляється виключно на власних виробничих потужностях в Японії з суворим дотриманням технологічних стандартів, тож бренд Kioxia здатний гарантувати максимальну якість своєї продукції.

В асортименті Юг-Контракту вже присутні флеш-накопичувачі, карти пам’яті та внутрішні SSD від бренду Kioxia.