02 квітень 2021

У продажу з'явилися нові TWS-навушники Huawei FreeBuds 4i

Юг-Контракт розширює асортимент бездротових гарнітур та розпочинає продаж моделі Huawei FreeBuds 4i із системою активного шумозаглушення.

 

Новинка від бренду Huawei – це компактна та стильна TWS-гарнітура, що конструктивно являє собою вакуумні внутрішньоканальні навушники із зарядним кейсом овальної форми. Модель Huawei FreeBuds 4i щільно та зручно тримається у вухах та завдяки м‘яким амбушюрам забезпечує надійну ізоляцію від зовнішніх шумів. Якщо такого пасивного шумозаглушення виявляється недостатньо, користувач може увімкнути функцію ANC. Система активного шумозаглушення за допомогою вбудованих мікрофонів та мікропроцесора аналізує звуки оточуючого середовища та максимально заглушує їх.

Для комфортних телефонних розмов у режимі гарнітури модель Huawei FreeBuds 4i оснащена вбудованими мікрофонами інноваційної конструкції. Подвійні мікрофони розташовані в спеціальних трубках з прорізами, що дозволяє ефективно боротися з шумом від сильного вітру, який зазвичай найбільше заважає під час розмов на вулиці. Для додаткової зручності та безпеки гарнітура підтримує режим прозорості, що активується натисканням на один з навушників.

Чистий звук із дзвінкими високими на глибокими низькими частотами забезпечують 10-мм електродинамічні драйвери та чутливі діафрагми з полімерного композиту. Закрите акустичне оформлення з вакуумною посадкою у вушному каналі додатково підсилює баси та захищає від сторонніх шумів.

Навушники підтримують найновішу на сьогодні версію протоколу Bluetooth 5.2 з усіма його перевагами. Завдяки цьому затримка в передачі сигналу зводиться практично до нуля, що особливо відчутно в іграх, а також значно покращуються показники енергоефективності та надійності з‘єднання.

Завдяки сучасним технологіям енергозбереження модель Huawei FreeBuds 4i демонструє відмінну автономність. Зокрема, час роботи в режимі відтворення музики становить до 10 годин, а в режимі розмови – до 6,5 годин, водночас лише 10 хвилин підзаряджання забезпечують 4 години відтворення музики.

Наразі на складі Юг-Контракту доступна модель білого кольору Huawei FreeBuds 4i Ceramic White, та очікується поява також чорних та червоних навушників під назвами Graphite Black та Red Edition відповідно.