08 квітень 2021

Вже в продажу: відпарювачі Philips 8000 Series

В асортименті Юг-Контракту з'явилися потужні ручні відпарювачі від бренду Philips, що належать до нової 8000-ї серії.

 

Нові відпарювачі Philips 8000 Series дозволяють швидко та без зайвих зусиль розгладити складки та освіжити одяг. Спеціальна парова пластина з технологією OptimalTEMP дозволяє безпечно працювати з одягом, виготовленим з будь яких матеріалів, навіть найделікатніших. Окрема щітка для відпарювання грубих тканин допоможе ідеально обробити пальто та піджаки.

Резервуар об‘ємом 230 мл дає змогу відпарити до 5 предметів одягу поспіль без доливання води та без використання прасувальної дошки. Відпарювачі Philips 8000 Series не залишають блискучих слідів і не створюють жодного ризику пропалити тканину. В разі потреби можна увімкнути режим швидкого відпарювання з потужним паровим ударом до 32 грамів на хвилину.

На складі Юг-Контракту вже присутні дві моделі з 8000-ї серії: це PHILIPS GC801/10 та PHILIPS GC810/20. Вони майже однакові та відрізняються лише комплектацією, а саме наявністю в другій моделі килимка для відпарювання StyleMat, який полегшує роботу як в горизонтальному, так і у висячому положеннях.