21 квітень 2021

Нова серія мобільних мікрофонів від Sennheiser

В каталозі Юг-Контракту з'явилися нові мікрофони для якісного запису звуку, що особливо сподобаються влогерам та стрімерам.

 

Сучасні смартфони можуть знімати відео найвищої якості, але із записом звуку часто виникають проблеми. Особливо так буває у випадках зйомки людей та запису їхнього голосу на вулиці чи в залюдненому приміщенні. Саме для таких сценаріїв використання німецька компанія Sennheiser створила серію мікрофонів та аксесуарів, що допоможуть максимізувати якість звукозапису під час мобільної відеозйомки.

Серія налічує компактні мікрофони направленої дії, петличні мікрофони, міні штативи зі спеціальними кріпленнями та готові набори для якісного мобільного звукозапису. Направлені мікрофони представлені моделями Sennheiser MKE 200 та Sennheiser MKE 400, що мають дуже компактні розміри та надзвичайно високу якість запису звуку. Вони легко під’єднуються до смартфона чи фото/відео камери та допомагають записати чистий та деталізований звук з потрібним автору акцентом. Мікрофони мають вбудований захист від вітру та внутрішній віброізолюючий підвіс, які захищають запис від будь-яких сторонніх шумів. Старша модель Sennheiser MKE 400 також оснащена вбудованим налаштовуваним фільтром низьких частот та триступеневим перемикачем чутливості мікрофона, а також виходом для навушників з окремим регулятором гучності.

Моделі Sennheiser XS Lav Mobile та Sennheiser XS Lav USB-C являють собою мініатюрні петличні мікрофони, призначені для найкращого запису голосу під час прямих ефірів, трансляцій та офлайн зйомки. Вони оснащені мікрофоном загальної спрямованості та кабелем довжиною 2 м, а відмінність між ними полягає у використанні або штекера 3.5-мм TRRS, або штекера USB-C, в залежності від потреб користувача. Ці моделі можуть однаково ефективно використовуватися як зі смартфонами та планшетами, так і з камерами й комп’ютерами. У стандартний комплект поставки включено також тримач-кліпсу, вітрозахисну насадку і зручний чохол для транспортування та зберігання мікрофона й аксесуарів.

Серія також включає зручний набір Sennheiser Mobile Kit, який складається з компактної настільної триноги Manfrotto PIXI та універсального тримача для смартфонів Sennheiser Smartphone Clamp. Мініштатив Manfrotto PIXI оснащений кульовим шарніром з фіксацією окремою кнопкою й дозволяє виставити смартфон або камеру з мікрофоном у необхідному положенні буквально одним плавним рухом. Ніжки триноги легко складаються, перетворюючи штатив на мініатюрний ручний монопод.

Тримач для смартфонів Sennheiser Smartphone Clamp виготовлений з фрезерованного алюмінію і оснащений м'якими гумовими накладками, які надійно фіксують смартфон будь-якого розміру. За допомогою поворотного фіксатора можна миттєво змінити положення смартфона на 180 градусів з вертикального на горизонтальне та навпаки. Конструкцією передбачено чотири різні варіанти кріплень 1/4-20 для додаткових аксесуарів, а також два стандартні кріплення 1/4-20 та 3/8, завдяки яким тримач можна закріпити на будь-якому сучасному штативі. До того ж, пристрій оснащено кріпленням типу «cold shoe», завдяки чому Smartphone Clamp можна використовувати спільно з накамерним мікрофоном або бездротовим передавачем.

Крім зазначених моделей, в каталозі Юг-Контракту представлені й готові комплекти, що складаються з набору Sennheiser Mobile Kit в комбінації з одним із мікрофонів. Всі новинки вже в продажу й доступні під замовлення.