14 червень 2021

Юг-Контракт отримав "синій пояс" від Kyocera

На міжнародній конференції Kyocera Digital KDIPC-2021 Юг-Контракт отримав сертифікат, що підвищує статус партнерства з компанією Kyocera до рівня Blue Belt – «Синього поясу».

Юг-Контракт є офіційним дистриб‘ютором бренду Kyocera на ринку України вже більше року, але навіть такого короткого терміну стало достатньо для отримання дуже високої оцінки з боку японського партнера. Наразі Юг-Контракт матиме спеціальний партнерський статус, який компанія Kyocera традиційно вимірює в стилі японських єдиноборств – поясами відповідного кольору. «Синій пояс» закріплює за Юг-Контрактом високий статус Сертифікованого Сервісного Партнера компанії Kyocera, що надає право здійснювати роботи із запуску, налагодження та обслуговування лінійки Kyocera від А4 до А3 формату для широкого кола клієнтів. Крім того, Юг-Контракт може виступати в якості Партнера для міжнародних проектів (GMA).

Наступна мета – отримати вже «Black Belt» (Чорний пояс), що відповідає сертифікату найвищого рівня партнерства з японською компанією Kyocera, яка є виробником професійної техніки для друку світового масштабу.