27 липень 2021

Нові smart-монітори Samsung 32" вже на складі

В асортименті Юг-Контракту з’явилися багатофункціональні монітори Samsung 32" LS32AM700UIXCI з функцією віддаленого доступу.

Монітор SAMSUNG 32" LS32AM700UIXCI – техніка на всі випадки життя. Завдяки вбудованому пакету Microsoft Office 365, на ньому можна працювати як на ПК або підключатися до офісного комп’ютера та працювати у віддаленому режимі.

Серед технічних переваг новинки: яскравість 250 кд /㎡, контрастність 3000:1, частота оновлення 60 Гц та кут огляду 178° по вертикалі та горизонталі.

Монітор забезпечує доступ до розважальних програм Netflix, YouTube і HBO без використання ПК або ноутбука.

Вбудована система підтримки розваг (on-board one-stop entertainment system) дозволяє використовувати монітор для ігор або перегляду фільмів. За допомогою функції Ultrawide екран можна перевести у формат 21:9 та відобразити приховані фрагменти ігрових сцен.

Завдяки 4-кратному пікселю Full HD (3840 x 2160 точок) монітор забезпечує надзвичайно реалістичні UHD-зображення.

Додаток Wireless DeX та функція Tap View дозволяють використовувати монітор, як ПК, навіть якщо стаціонарного комп’ютера немає, або передавати зображення та відео зі смартфону на великий екран.

Порт USB type-C дає можливість одночасно вмикати живлення, передавати дані або сигнали дисплея між пристроями.

Завдяки підтримці Air Play 2, до монітору можна підключати пристрої Apple та використовувати їх для роботи або розваг.

Вбудований датчик фіксує рівень зовнішньої освітленості та автоматично регулює рівень яскравості за допомогою функції Adaptive Picture. Завдяки цьому зображення буде чітким вдень та вночі, а очі не відчуватимуть напруги.

Для більшої зручності монітором можна керувати за допомогою голосового помічника, додатку SmartThings або пульту.

З автоматичним перемикачем джерела Auto Source Switch+ монітор SAMSUNG виявляє нові пристрої, як тільки вони вмикаються і відображає правильний сигнал.

Докладніше з характеристиками SAMSUNG 32" LS32AM700UIXCI VA/4K/HDMI/USB/8ms/60Гц/SMART можна ознайомитися в каталозі Юг-Контракту.