04 серпень 2023

Час подбати про енергетичну безпеку

За оцінками більшості експертів, ситуація в енергетиці восени та взимку може бути ще складнішою, ніж торік, тому Юг-Контракт заздалегідь пропонує придбати все необхідне для побудови енергонезалежних систем для дому та бізнесу.

Завдяки теплій погоді та старанням протиповітряної оборони ЗСУ українській енергетиці минулого року вдалося уникнути катастрофи, хоча населення й бізнес були змушені долати цілу низку викликів. Найкращим способом забезпечити певний запас енергетичної міцності для більшості стало придбання спеціалізованих товарів, як-от генераторів, зарядних станцій, павербанків тощо. Але ажіотажний попит вкупі з логістичними проблемами завадили багатьом придбати саме той товар, який би найкраще вирішував ті чи інші енергетичні питання. Цьогоріч в українців є чудова можливість підготуватися до осінньо-зимового періоду й завчасно купити найкращі засоби для створення енергетичної безпеки до суттєвого зростання попиту й цін на ці категорії товарів.

Юг-Контракт врахував всі уроки минулого сезону й подбав про те, щоб запропонувати оптимальний вибір товарів енергетичної незалежності. Але закони ринку ніхто не скасовує, тому доречним є нагадати, що найкращий час для придбання енергетичної техніки й електроніки – саме зараз, коли немає проблем з асортиментом і ще не відбулося сезонне зростання цін.

На сьогодні Юг-Контракт пропонує:

• широкий вибір бензинових та дизельних генераторів різної потужності і призначення від брендів ERGO, Black&Decker, ITC Power,
портативні зарядні станції від торгових марок Bluetti, Anker, Jackery, Pecron, Tramsmart та Poweronetek,
відновлювальні джерела живлення виробництва OR-TEC, BlackBatt, Pylontech, Ritar, Sofar, Victron Energy,
павербанки від Anker, Energizer, Duracell тощо. 

Також Юг-Контракт працює з державними підприємствами та бере активну участь у тендерах для задоволення найбільш специфічних та складних потреб у постачанні та обслуговуванні промислових генераторів потужністю від 20 кВт до 20 МВт, пропонуючи продукцію торгових марок ITC Power, Kompak, Pegasus, Altas.

Юг-Контракт закликає не покладатися на випадок і завчасно подбати про те, щоб в найближчий осінньо-зимовий період не залишитися без електроенергії!