07 вересень 2023

Ексклюзив: автомобільні інвертори Technaxx

Юг-Контракт ексклюзивно пропонує автомобільні інвертори від німецького бренду Technaxx, призначені для використання як в легковому, так і у вантажному автотранспорті.

На сьогодні в асортименті Юг-Контракту присутні три моделі інверторів від ТМ TECHNAXX: Technaxx TE13 Car Power Inverter, Technaxx TE16 Power Inverter 1200W і Technaxx TE19 Power Inverter 600W 24V. Всі ці пристрої виконані в компактному та міцному корпусі, в якому поєднані метал та сучасні полімери. Надійна система захисту від перевантажень та перегріву гарантує безпеку використання інверторів, автоматично вимикаючи пристрої або вмикаючи вентилятор охолодження в потрібний момент. Пристрої відрізняються один від одного розміром, потужністю, наявністю тих чи інших портів і, відповідно, своїм призначенням.

Зокрема, модель Technaxx TE13 Car Power Inverter виготовлена у формі великої термочашки, тому відмінно розміщується у підстаканній ніші легкового автомобіля. Номінальна потужність цього інвертора становить 200 Вт, а серед роз’ємів присутні розетка 230 В та два порти USB. До бортової електромережі дана модель приєднується за допомогою стандартного штекера прикурювача.

Інвертор Technaxx TE16 Power Inverter 1200W розрахований на номінальну вхідну напругу 12 В, а отже, призначений для використання в легкових автомобілях. Ця модель перетворює постійний струм бортової мережі на змінний струм напругою 230 В та дозволяє живити одночасно два прилади з номінальною потужністю 1200 Вт з підвищенням пікової потужності до 2400 Вт. Крім того, інвертор оснащений двома роз’ємами USB Type A. Такі параметри дають змогу використовувати в авто досить широкий перелік побутової техніки та електроніки.

Модель Technaxx TE19 Power Inverter 600W 24V розрахована на роботу від мережі 24 В, тож стане у пригоді передусім власникам вантажних автомобілів. Номінальна потужність цього інвертора становить 600 Вт, а пікова – 1200 Вт. Для підключення приладів, призначених для роботи від 230 В, інвертор оснащений двома розетками, а наявність роз’ємів USB Type A та USB Type С дозволяє ще й підзаряджати різноманітні портативні гаджети.

Ексклюзивним дистриб’ютором продукції від німецького бренду Technaxx в Україні є Юг-Контракт.