13 вересень 2023

Нові телевізори ERGO з технологією Quantum Dot вже на складі Юг-Контракту

Юг-Контракт розпочинає продаж нової лінійки телевізорів ERGO на базі ОС androidTV та з використанням технології QuantumDot, яка забезпечує найвищу якість передачі кольорів на екрані.

Нова лінійка представлена трьома моделями ERGO 43GUS8555, ERGO 55GUS8555 та ERGO 65GUS8555 в розмірах 43, 55 та 65 дюймів. Всі новинки вирізняються преміальним безрамковим дизайном з оздобленням зі справжніх металевих фактур, що робить кожен з цих телевізорів вдалим доповненням будь-якого інтер’єру.

В новому модельному ряді бренд ERGO вперше застосував найсучаснішу технологію телевізійних матриць, яка називається QuantumDot. Ця технологія дозволяє збільшити яскравість та контрастність зображення, формуючи більш насичені та реалістичні кольори. Суть технології – в застосуванні спеціального додаткового фільтра з квантовими частинками, які відповідають за червоний та зелений колір та в поєднанні із синім кольором підсвітки значно розширюють кольорову гамму, що особливо помітно під час перегляду HDR-контенту.

Всі моделі Series 8500 підтримують Dolby Vision – передовий формат відеоконтенту з розширеним динамічним діапазоном, що забезпечить неперевершені враження під час перегляду фільмів з відомих стрімінгових сервісів.

Вбудована технологія обробки звуку dbx-tv у поєднанні з якісною акустичною системою дозволяє покращити звучання залежно від відтворюваного контенту за допомогою лише одного натискання кнопки.

Сертифікована операційна система AndroidTV від Google та потужна апаратна платформа гарантують багаторічну підтримку працездатності телевізора, оновлення системи та додатків, а також надійний захист персональних даних.

Для керування новим телевізором можна використовувати голосові команди. Перетворити телевізор на справжній мультимедійний центр допоможуть бездротові технології, за допомогою яких можна транслювати на екран вміст смартфона, а також приєднувати акустичну систему та джойстик.

Нові моделі смарт-телевізорів ERGO з технологією QuantumDot – це найсучасніше рішення для організації свого дозвілля в домашніх умовах на найвищому рівні.

Ексклюзивним дистриб'ютором продукції ТМ ERGO в Україні є Юг-Контракт.