26 грудень 2023

Бренд ERGO підтримав різдвяну виставку в Українському Домі

Бренд ERGO, продукцію якого в Україні ексклюзивно представляє Юг-Контракт, допоміг Українському Дому в організації виставкового проєкту – «ДоДому на Різдво. Світло української традиції».

Цього року вся Україна вперше офіційно святкує Різдво Христове 25 грудня, що символізує повернення до історії та традицій, а також свідомий вибір іти в ногу з цивілізованим європейським світом. Тому соціальні та мистецькі ініціативи, які пояснюють і відроджують наші звичаї, заслуговують на особливу увагу, зокрема зараз, коли ми виборюємо власне право на життя.

Виставковий проєкт «ДоДому на Різдво» в Українському Домі має на меті розповісти про давню українську традицію та надихнути на святкування Різдва в нинішніх умовах. Так глядач, споглядаючи експозицію, заглиблюється в автентичну атмосферу, вивчає традиційний одяг і посуд, килими та прикраси, а також знайомиться зі старовинними колядками / щедрівками та роботами видатних майстрів.

Бренд ERGO, до якого звернулися організатори із запитом посприяти презентації виставки і через сучасні носії, погодився підтримати проєкт і надав 12 телевізорів для ілюстрації 12 пісних різдвяних страв, що з давніх-давен готуються на Святвечір і знайомі кожній українській родині. Тож ТВ ERGO зараз можна побачити в Українському Домі у спеціальній залі «Свята вечеря».

Виставка «ДоДому на Різдво. Світло української традиції» триватиме до 21 січня включно.

Експозиція складається з творів із фондів Національного музею народної архітектури і побуту України та Українського Дому, а також із колекції родинного музею Катерини і Віктора Ющенків «Код Нації» та низки приватних зібрань.