13 лютий 2024

Акція: Electrolux повертає кошти за очищувачі повітря

Компанія Electrolux оголосила акцію, за умовами якої покупці очищувачів повітря Electrolux впродовж 30 днів можуть повернути кошти в разі, якщо товар їм не сподобається

Акція діє в межах всієї України та триває з 1 січня по 30 червня 2024 року. В акції беруть участь шість моделей очищувачів повітря: Electrolux FA31-201GY, Electrolux PA91-404GY, Electrolux PA91-604DG, Electrolux WA51-304WT та Electrolux WA71-305GY. Згідно з умовами акційної пропозиції, кожний покупець однієї з вищезгаданих моделей очищувачів повітря тестує пристрій від 14 до 30 днів. В разі, якщо товар не сподобався, споживач має право повернути його і отримати 100% грошового відшкодування.

Для цього потрібно зберегти чек та заповнити форму реєстрації за посиланням. Далі кінцевому споживачу слід повернути товар до одного з авторизованих сервісних центрів та отримати результат перевірки акційної продукції, який потрібно надіслати на електронну адресу info@electrolux.ua. Після підтвердження наданих документів кінцевий споживач отримує рішення про повернення грошових коштів. З детальними умовами акції можна ознайомитися у файлі.

Дана акція від компанії Electrolux не лише стимулює продаж зазначеної категорії товарів, але є відмінним свідченням впевненості цього всесвітньо відомого бренду в якості своєї продукції.