13 лютий 2024

Можна замовляти: LED-дисплей Samsung All-in-One з діагоналлю 130 дюймів

В асортименті Юг-Контракту з’явився великий світлодіодний дисплей багатоцільового призначення Samsung All-in-One, який має крок пікселя 1,5мм та загальну площу екрану майже 5 кв.м.

Samsung LH015IACCHS/EN – це багатофункціональний дисплей, виконаний в тонкому швидкомонтованому корпусі чорного кольору, час повного збирання якого за розрахунками виробника становить лише 2 години. Вбудований контролер робить вигляд дисплея більш естетичним та пришвидшує налаштування. До комплекту поставки входить все необхідне, включно з монтажними пластинами, боковим декоративним обрамленням й акустикою, тож для повноцінної роботи з пристроєм не доведеться нічого докуповувати.

Компанія Samsung застосувала в даній новинці свої найновіші технологічні рішення, тому даний пристрій може гарантувати користувачам якість найвищого рівня. Роздільна здатність FullHD із кроком пікселя 1,5мм дозволяє зображенню бути чітким і деталізованим й виглядати однаково гарно як зблизька, так і на відстані. Технологія LED HDR перетворює будь-який контент на зображення із розширеним динамічним діапазоном, не вимагаючи додаткових метаданих. Можливість органічно поєднувати декілька таких дисплеїв дозволяє масштабувати зображення практично необмеженого розміру для задоволення найскладніших потреб в бізнесі, медіа, індустрії розваг тощо.

Новинка вже доступна до замовлення.