19 січень 2024

Новий бренд: смартфони Infinix вже в продажу

Портфель Юг-Контракту поповнився товарами торгової марки Infinix, яка пропонує сучасні й недорогі смартфони та іншу портативну техніку.

Infinix Mobile — це компанія, що виробляє смартфони та інші мобільні гаджети і має штаб-квартири в Гонконзі й Парижі. Infinix Mobile було засновано у 2013 році материнською компанією Transsion Holdings, яка, в свою чергу, є найбільшим продавцем смартфонів в Африці, а також одним з лідерів з продажу смартфонів у Пакистані, Індії та деяких інших країнах Південно-Східної Азії. До портфоліо брендів Transsion Holdings також входять торгові марки TECNO, Itel, Carlcare, Oraimo і Syinix. У 2022 році Transsion Holdings продала 156 мільйонів мобільних телефонів у всьому світі.

Смартфони ТМ Infinix виробляються в таких країнах, як Франція, Індія, Індонезія, Південна Корея, Китай, Пакистан та Єгипет. Крім смартфонів, останнім часом Infinix виробляє також TWS-акустику, ноутбуки, смарт-телевізори тощо. Компанія має центри досліджень та розробки у Франції та Кореї, а дизайн телефонів розробляється у Франції. Продукція Infinix Mobile присутня на ринках більш ніж 70 країн, в першу чергу в країнах Південно-Східної Азії та Близького Сходу, Африки, але також і у Сполучених Штатах. У 2023 році Infinix зайняла почесне місце у списку "BrandZ™ Top 50 Chinese Global Brand Builders".

Смартфони від ТМ Infinix є надійними та доступними пристроями з гарним співвідношенням ціни та якості, займаючи нішу в ціновому сегменті бюджетних та середньо бюджетних телефонів. Infinix вважає своєю цільовою аудиторією молодь та прагне розвивати інноваційні технології, поєднуючи в своїх виробах стиль та продуктивність.

З актуальним асортиментом та детальними технічними характеристиками смартфонів бренду Infinix можна ознайомитися в каталозі.