21 квітень 2021

Canon анонсував нові моделі в серії PIXMA

Компанія Canon презентувала дві новинки з вбудованою системою безперервної подачі чорнил: кольоровий принтер PIXMA G540 та багатофункціональний пристрій PIXMA G640.

 

Canon розширив лінійку струменевих принтерів для фотодруку з вбудованою СБПЧ (системою безперервної подачі чорнил) двома новими моделями: багатофункціональним пристроєм PIXMA G640 і принтером PIXMA G540. Обидві новинки оснащені системою з друкуючими голівками FINE, яка знижує зернистість і робить кольори більш інтенсивними. Система ChromaLife 100 містить шість кольорів чорнил на основі фірмових барвників Canon. Два нові кольори – червоний і сірий – дозволяють розширити кольорову гамму і краще передавати затінені області та насичені відтінки.

Однакова передача кольору на різних носіях – від двостороннього матового до глянцевого і напівглянцевого фотопаперу – забезпечує стабільно високу якість зображень. Фотоаматори можуть друкувати знімки без полів у форматах до A4 включно на папері з асортименту Canon, наприклад, на магнітному фотопапері для друку власних магнітів на холодильник або на багаторазових фото наліпках для прикрашання інтер'єру.

Нові струменеві принтери Canon оснащені вбудованою системою безперервної подачі чорнил з ресурсом, який відмінно підходить для фотолабораторій або фотоательє з великою кількістю замовлень. Одного комплекту чорнил вистачає приблизно на 3800 фотографій 10x15 см, тож пристрій рідше потребує перезаправлення, що істотно скорочує витрати. Новинки також підвищують продуктивність роботи, адже друк знімка 10x15 см триває не більш ніж 47 секунд, а задній лоток вміщує до 100 аркушів паперу.

Завдяки змінному абсорберу, який можна придбати самостійно без звернення до сервісного центру, користувачам PIXMA G640 і G540 буде простіше планувати роботу й мінімізувати технічні простої. Для економії часу пляшечки з чорнилом оснащені спеціальними соплами з функцією ключа, яка полегшує перезаправлення та виключає ймовірність помилки в кольорі в процесі заправлення.

Функція автоматичного вмикання/вимикання принтера дозволяє заощадити електроенергію, а РК-дисплей спрощує управління пристроєм. У моделях PIXMA G640 і G540 є вбудований модуль Wi-Fi, тож користувачі можуть в бездротовому режимі під’єднатися до комп'ютера, камери або будь-якого мобільного пристрою та з легкістю надіслати зображення на друк за допомогою програми Canon PRINT, а також використовувати функції Mopria для Android і Apple AirPrint.