21 грудень 2021

Акція від ELECTROLUX: можливість повернення пилососа впродовж місяця

Компанія ELECTROLUX проводить всеукраїнську акцію, згідно з умовами якої дає можливість повернути акумуляторні пилососи зі 100% відшкодуванням коштів впродовж місяця після купівлі.

 

Акція триває в період з 10.12.2021 по 31.01.2022 та розповсюджується на 6 моделей акумуляторних пилососів від ELECTROLUX: ELECTROLUX PQ91-50MB, ELECTROLUX PQ91-ANIMA, ELECTROLUX WQ61-46DB, ELECTROLUX WQ61-44SW, ELECTROLUX EERC75DB та ELECTROLUX EERC75WRK.

Згідно з умовами акції, споживачі можуть повернути придбаний товар впродовж 30 днів з моменту купівлі та гарантовано отримати за нього повну суму. Слід зазначити, що крім максимального терміну в 30 днів існує також мінімальний термін, який становить 14 днів. Протягом цього часу споживач може протестувати пилосос та визначитися, чи подобається йому товар, після чого повернути покупку в разі виникнення такого бажання.

Для участі в акції слід зберегти чек та заповнити відповідну форму на сайті www.electrolux.ua. На цьому ж сайті можна ознайомитися зі всіма детальними умовами. Матеріали з візуалізацією даної акції для розміщення в онлайн-магазинах можна завантажити за посиланням.

Компанія ELECTROLUX самостійно повертає кошти покупцям, тож для продавців ця акція є абсолютно необтяжливою, одночасно створюючи для них додаткові переваги у продажу техніки від бренду ELECTROLUX.